Small Y (1.0.49) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Number of columns
da: Antal kolonner

en: Block
da: Blok

en: Number of rows
da: Antal rækker

en: Items
da: Overskrifter

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Hours
da: Timer

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Offset
da: Forskydning

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Available menus
da: Tilgængelige menuer

en: Asc
da: Stigende
