Small Y (1.0.49) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Layout
is: Útlit

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Block
is: Blokk

en: Items
is: Hlutir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
