Small Y (1.0.49) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Search
ka: ძიება

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
