Small Y (1.0.49) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Default
sk: Predvolené

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Block
sk: Blok

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Items
sk: Položky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Hours
sk: Hodiny

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Available menus
sk: Dostupné menu

en: Asc
sk: Vzostupne
