Small Y (1.0.49) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Number of columns
ta: பத்திகள் எண்ணிக்கை

en: Block
ta: பெட்டி

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
