Small Y (1.0.49) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Tags
vi: Thẻ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: Layout
vi: Bố cục

en: Number of columns
vi: Số cột

en: Block
vi: Khối

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Hours
vi: Giờ

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Page Not Found
vi: Không tìm thấy trang

en: Available menus
vi: Trình đơn hiện có

en: Classic
vi: Cổ điển

en: Asc
vi: Tăng dần
