Small Y (1.0.50) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Block
ast: Bloque

en: Items
ast: Elementos

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
