Small Y (1.0.50) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Number of columns
cy: Nifer o golofnau

en: Block
cy: Bloc

en: Items
cy: Eitemau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
