Small Y (1.0.50) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Layout
mr: मांडणी

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Hours
mr: तास
