Small Y (1.0.50) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Layout
oc: Afichatge

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Block
oc: Blòt

en: Items
oc: Elements

en: Sort by
oc: Triar per

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Available menus
oc: Menús disponibles
