Small Y (1.0.51) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Layout
az: Şablon

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Block
az: Blok

en: Items
az: Elementlər

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Available menus
az: Mövcud menyular
