Small Y (1.0.51) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Block
eo: Bloko

en: Items
eo: Eroj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
