Small Y (1.0.51) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Layout
fr: Mise en page

en: Number of columns
fr: Nombre de colonnes

en: Block
fr: Bloc

en: Number of rows
fr: Nombre de lignes

en: Items
fr: Éléments

en: Sort by
fr: Trier par

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Hours
fr: Heures

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Offset
fr: Décalage

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Available menus
fr: Menus disponibles

en: Classic
fr: Classique

en: Load More
fr: Afficher plus
