Small Y (1.0.51) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Block
mn: Хавтан
