Small Y (1.0.51) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Layout
fa: آرایش

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Block
fa: قالبک

en: Items
fa: عنصر‌ها

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Keyword
fa: کلید کلمه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Available menus
fa: قائمهای در دسترس

en: Asc
fa: صعودی

en: Load More
fa: نمایش بیشتر
