Small Y (1.0.51) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Search
ps: لټون

en: Default
ps: تلواله

en: Block
ps: غونډ

en: Items
ps: توکي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: - All -
ps: - ټول -
