Small Y (1.0.51) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Items
ug: تۈرلەر

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: - All -
ug: ھەممىسى
