Small Y (1.0.52) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Block
be: Блок

en: Items
be: Элементы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Available menus
be: Даступныя меню
