Small Y (1.0.52) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Layout
ca: Disposició

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Block
ca: Bloc

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: Items
ca: Elements

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Hours
ca: Hores

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Available menus
ca: Menús disponibles
