Small Y (1.0.52) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો
