Small Y (1.0.52) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Block
jv: Blok

en: Items
jv: Item

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Available menus
jv: Menu sing cumawis

en: Asc
jv: Urut Maju
