Small Y (1.0.52) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Block
ku: بلۆک

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان
