Small Y (1.0.52) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Block
lt: Blokas

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Items
lt: Elementai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Hours
lt: Valandos

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Available menus
lt: Galimi meniu

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)
