Small Y (1.0.52) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Block
nn: Blokk

en: Items
nn: Element

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: - All -
nn: - Alle -
