Small Y (1.0.52) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Default
sr: Подразумевано

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Main navigation
sr: Главна навигација
