Small Y (1.0.52) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Layout
uk: Макет

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Block
uk: Блок

en: Number of rows
uk: Кількість рядків

en: Items
uk: Елементи

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Hours
uk: Годин(и)

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Offset
uk: Зміщення

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Page Not Found
uk: Сторінку не знайдено

en: Available menus
uk: Доступні меню

en: Asc
uk: Зрост

en: Site Map
uk: Мапа сайту

en: Send an email
uk: Відіслати пошту
