Small Y (1.0.53) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Block
bn: ব্লক

en: Items
bn: আইটেমসমূহ
