Small Y (1.0.53) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
