Small Y (1.0.53) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Block
kk: Блок

en: Items
kk: Элементтер

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері
