Small Y (1.0.53) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Block
km: ប្លុក

en: Items
km: ធាតុ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Available menus
km: ម៉ឺនុយ​ដែល​អាច​រក​បាន​
