Small Y (1.0.53) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ
