Small Y (1.0.53) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Layout
nl: Lay-out

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Block
nl: Blok

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Hours
nl: Uren

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: Classic
nl: Klassiek

en: Asc
nl: Oplopend

en: Load More
nl: Meer laden
