Small Y (1.0.53) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Layout
pl: Układ

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Block
pl: Blok

en: Number of rows
pl: Liczba wierszy

en: Items
pl: Elementy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Hours
pl: Godziny

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Available menus
pl: Dostępne menu

en: Classic
pl: Klasyczne

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Load More
pl: Wczytaj więcej
