Small Y (1.0.54) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Available menus
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་འདེམས་བྱང

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
