Small Y (1.0.54) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Number of columns
hi: स्तंभों की संख्या

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
