Small Y (1.0.54) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
