Small Y (1.0.54) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Sort by
se: Sirre

en: Search results
se: Ohcanbohtosat
