Small Y (1.0.55) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Layout
gl: Disposición

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Block
gl: Bloque

en: Items
gl: Elementos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Available menus
gl: Menús dispoñibles
