Small Y (1.0.55) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Layout
he: פריסה

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Block
he: בלוק

en: Number of rows
he: מספר שורות

en: Items
he: פריטים

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Hours
he: שעות

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Offset
he: היסט

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Available menus
he: תפריטים קיימים

en: Asc
he: סדר עולה
