Small Y (1.0.55) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Tags
id: Tag

en: Search
id: Pencarian

en: Default
id: Bawaan

en: Layout
id: Tata letak

en: Number of columns
id: Jumlah kolom

en: Block
id: Blok

en: Items
id: Item

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Search results
id: Hasil pencarian

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Offset
id: Letak

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Available menus
id: Menu yang tersedia

en: Asc
id: Urutan turun
