Small Y (1.0.55) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Default
pt: Predefinido

en: Number of columns
pt: Número de colunas

en: Block
pt: Bloco

en: Items
pt: Itens

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Search results
pt: Resultados da pesquisa

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Available menus
pt: Menus disponíveis

en: Asc
pt: Ascendente
