Small Y (1.0.55) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Search
te: వెతుకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Number of columns
te: నిలువు వరుసల సంఖ్య

en: Items
te: అంశాలు

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: - All -
te: - అన్ని -
