Small Y (1.2.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Block
bg: Блокирай

en: Items
bg: Новини

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Hours
bg: Часове
