Small Y (1.2.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Search
bs: Pretraga

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija
