Small Y (1.2.2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Search
cs: Hledat

en: Default
cs: Výchozí

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Block
cs: Blok

en: Number of rows
cs: Počet řádků

en: Items
cs: Položky

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Hours
cs: Hodin

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Offset
cs: Posun

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Available menus
cs: Dostupná menu

en: Asc
cs: Vzestupně
