Small Y (1.2.2) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Block
lv: Bloks

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Items
lv: Vienumi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Hours
lv: Stundas

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Available menus
lv: Pieejamās izvēlnes
