Small Y (1.2.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Layout
sl: Postavitev

en: Block
sl: Blok

en: Items
sl: Notice

en: Search results
sl: Rezulati iskanja
