Small Y (1.2.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Items
ta: உருப்படிகள்
