Small Y (1.2.2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Number of columns
tr: Sütun sayısı

en: Block
tr: Blok

en: Number of rows
tr: Satır sayısı

en: Items
tr: Öğeler

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Hours
tr: Saat

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Available menus
tr: Kullanılabilir menüler

en: Asc
tr: Artan

en: Load More
tr: Daha Fazla Getir
