Small Y (1.2.3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Block
af: Blok

en: Search results
af: Soektogresultate

en: - All -
af: - Alle -
